Palenie Cechy Cabin

Kabina dym popielniczka

Kabina dym popielniczka

Nasze kabiny dla palących są wyposażone w smukłe i eleganckie samo-gasnące popielniczki. Wykonane są ze stali nierdzewnej i mają dużą pojemność na ponad 3000  niedopałków. Niepalny pojemnik wewnątrz popielniczki zapewnia, że każdy niedogaszony niedopałek wrzucony do popielniczki gaśnie natychmiast. Popielniczka jest łatwa do opróżnienia i do utrzymania w czystości.

Czarny i szary są nasze standardowe kolory stali malowanej proszkowo. Kolory stali i drewna mogą być łączone w dowolny sposób. Jeśli nasi klienci chcieliby własne kolory firmowe lub inne rozwiązania, istnieje możliwość dopasowania wykończenia.

Dla wymagających wnętrz produkujemy eleganckie kabiny dla palących ze stali nierdzewnej.

 

Colour Black Dark Smoke Cabin Colour Grey Light Smoke Cabin

 

Smart Energy ConsumptionNasze kabiny dla palących mają bardzo niskie zapotrzebowanie na energię i wymagają tylko zwykłego gniazdka elektrycznego 230V. Zarówno wentylator jak i skomputeryzowany silnik zapewniają, że zużycie energii jest znacznie mniejsze i regulowane przez zintegrowany czujnik ruchu. Oświetlenie LED i siła wentylacji są automatycznie włączane przez inteligentny sterownik w komputerze w chwili pojawienia się ruchu wewnątrz kabiny.

 

Zużycie energii w jednym unicie:

 • w opcji czuwania (100 m3 / h)  5 W
 • w działaniu (przy 400 m3 / h) 90 W
 • w działaniu  (przy 600 m3 / h) 135 W
 • Mamy skuteczny 3-stopniowy system filtracyjny, który jest wystarczający aby oczyścić powietrze aż w 99,95%. Duża wydajność i przy minimalnym zużyciu. Nasza technologia filtracji jest w 100% ozonfree. Inteligentny, sterowany przez komputer silnik automatycznie wyrównuje przepływ powietrza co sprawia, że jednorazowe filtry stopniowo się nasycają, zapewniając stały poziom przenikania powietrza.

  Potężny 3-stopniowy system filtracji :

  Filtr wstępny

  Filtr wstępny jest uziarnionym kolektorem , który jest zgodny ze standardem DIN EN 779:2003. Usuwa duże cząstki kurzu i oszczędza dzięki temu filtr HEPA i filtr węglowy.  Filtr jest klasyfikowany jako G4 (zatrzymuje średnio > 90% pyłów).

  filtr cząstek stałych

  Główny filtr cząstek stałych to bardzo wydajny filtr  HEPA, sklasyfikowany jako filtr H13 zgodnie z normą DIN EN 1822. Filtr usuwa co najmniej 99,95% wszystkich cząstek  w powietrzu o średnicy 0,3 mikrometrów.

  filtr węglowy

  Filtr ten zawiera węgiel aktywowany z łupin orzechów kokosowych, który pochłania i neutralizuje podstawowe gazy w dymie tytoniowym. Tlenek glinu jest dodawany do absorpcji szkodliwych gazów oraz wyeliminowania nieprzyjemnych zapachów.

  Każda kabina jest wyposażona w wentylator EC 4 generacji, który jest sterowany przez zintegrowany system komputerowy, który ściśle monitoruje każde działania w celu utrzymania przepływu powietrza na stałym poziomie. Możesz kalibrować system w celu dopasowania do swoich potrzeb, od przepływu 100 m3 powietrza / h  (energooszczędny tryb gotowości), do maksymalnie przepływu 1200 m3 powietrza / h. Inteligentny wentylator EC automatycznie ustawia optymalny przepływ powietrza przez system czyszczenia aby urządzenie działało sprawnie i na tym samym poziomie nawet gdy poziom zabrudzenia filtrów wzrośnie.

  Glass Of Cabin

  Do konstrukcji naszych kabin używamy najwyższej jakości szyby z 8mm hartowanego szkła. Szkło jest ważnym elementem naszego projektu, który sprawia, że nasza kabina wygląda lekko i elegancko. Przejrzysty wygląd i nowoczesny design sprawiają, że nasze kabiny łatwo dopasować do każdego otoczenia. Istniej możliwość zamówienia szkła matowego, które daje poczucie większej intymności a dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia na szybie logo firmy.

  Szkło hartowane uzyskuje się poprzez wykonywanie na szybie zabiegów termicznych lub chemicznych, w celu zwiększenia jego wytrzymałości dziesięciokrotnie w porównaniu ze zwykłego szkła. Taka szyba jest bezpieczna a jeśli pęknie to rozkruszy się na drobne kawałki bez ostrych krawędzi. Jako opcja istniej możliwość zamówienia szyby laminowanej.

  Nasze kabiny dla palących są bardzo ciche i wygodne w użyciu. Poziom hałasu jest prawie niezauważalny i sprawia, że urządzenie doskonale pasuje do każdego pomieszczenia.

  Poziom dźwięku z pojedynczego unitu:Smoke Cabin Noise Level by Smoke Solution

  • stand-by (100 m3 powietrza / h) 35,0 dB
  • w funkcji (400 m3 powietrza / h) 41,5 dB
  • w funkcji (600 m3 powietrza / h) 48,5 dB

  Używamy paneli drewnianych o wysokiej jakości o  ujednoliconym wzorze:

 • Płytę MDF (Medium Density Fiberboard) wytwarza się mieszając suche włókna drzewne z naturalnym kleju a następnie sprasowując masę w suchych warunkach.
 • Grubość 17 mm na przednim panelu, 17 mm na suficie i 25 mm na stoliku.
 • Gładka płyta i lakier poliuretanowy zapewnia bogate wykończenie i doskonałą trwałość. Panele mają błyszczącą powłokę , która dodatkowo jest anty-grzybicza i odporna na alkohol i wodę.
 • Panele drewniane mogą być również dopasowane do potrzeb klienta. Można dobrać zarówno kolor jak i materiał wykończenia.


 • High Quality Smoke Cabin Wooden PanelHigh Quality Smoke Cabin Wooden Panel