Our Markets

Smoking Lounge Airports

Lotniska mogą odnieść znaczące korzyści z zainstalowania wolno stojących kabin dla palących lub efektywnych palarni. Zapewnia to przyjemny pobyt i przyjazne środowisko dla każdego pasażera zarówno palacza jak i niepalących.
Skandynawskie wzornictwo. Nasze eleganckie, minimalistycznie zaprojektowane kabiny idealnie komponują się w nowoczesnych wnętrzach lotnisk międzynarodowych. Jednostki wolno stojące są łatwe do przeniesienia i dopasowania ich położenia do potrzeb pasażerów. Można je ustawić w pobliżu restauracji / kawiarni, przy liniach bagażowych lub obok terminali. Jedynym wymogiem jest zwykłe gniazdko elektryczne.

 

Smoking Lounges For CasinosTo jest mit, że każdy gracz jest palaczem. Wiele firm z powodzeniem wdrożyło politykę niepalenia w swoich budynkach, kasynach i centrach rozrywki. My też szanujemy czyste powietrze i naszą koncepcją samodzielnego lub zintegrowanego rozwiązania poprawiamy ogólną jakość powietrza w pomieszczeniach.
Zwykły system wentylacji może zmniejszyć zapach dymu tytoniowego, ale nie usuwa toksyn z dymu i nie ochroni ludzi przed zagrożeniem zdrowia i biernym paleniem. Nasze rozwiązania i systemy filtracji to potrafią.

Smoking Cabin HotelsWiększość gości wymaga aby w hotelu pomieszczenia były wolne od dymu. Hotel, który oferuje wygodę palenia w kabinach i jednocześnie stale filtruje powietrze zapewniając miłą atmosferę w pomieszczeniach ma wyraźną przewagę, i sprawia, że każdy gość czuje się jak w domu. Jedynie pozwolenie na palenie w wyznaczonych miejscach z efektywnym systemem filtrującym, eliminującym całkowicie dym tytoniowy, może zapewnić tego taki komfort. Nie wystarczy mieć pokoje dla palących podłączone do zwykłej wentylacji,  gazy i toksyny z dymu tytoniowego łatwo przedostaną się na zewnątrz.

Smoke Cabin OfficesCzyste powietrze jest tu kluczowe. Wszyscy pracownicy powinni mieć zdrowe środowisko pracy i nikt nie powinien mieć do czynienia z pasywnym paleniem. Mamy odpowiedni produkt i rozwiązania aby to zapewnić. Nasze kabiny dla palących skutecznie filtrują dym tytoniowy tak aby palacze i niepalący mogli współpracować bez  problemów związanych z biernym paleniem.
Obniżymy koszty i oszczędzamy czas. Zainstalowanie kabiny dla palaczy daje natychmiastowe rezultaty. Czas pracownika spędzony na paleniu zostanie obniżony, a to korzystnie wpływa na ogólny klimat społeczny. Dodatkowo personel sprzątający nie ma dyskomfortu podczas czyszczenia brudnych popielniczek w palarniach, itp

Smoking Cabin RestaurantsW wielu krajach palenie w restauracjach jest całkowicie zabronione. Wszyscy wiemy, że powietrze nie podzieli się w ramach fałszywej logiki stworzenia stolików dla niepalących obok tych wyznaczonych do palenia. Powietrze w pomieszczeniu jest dla wszystkich takie samo i dym swobodnie dochodzi do strefy dla niepalących.
Aby wspomagać doznania kulinarne i zapewnić dobrą jakość powietrza w pomieszczeniach trzeba wyeliminować bierne palenie. Zainstalowanie kabiny dla palących sprawia, że wszyscy klienci i palący i niepalących mogą spędzać ze sobą czas bez narażania nikogo na dym. Ogólny wzrost jakości powietrza dodatkowo zwiększy komfort gości i pracowników.

Smoke Cabin for Industry by Smoke Solution

Mamy rozwiązanie, aby utrzymać przestrzenie przemysłowe wolne od dymu tytoniowego. Rozumiemy, że palenie w magazynach, obszarach produkcyjnych lub innych halach musi być kontrolowane dlatego montaż przenośnych kabin dla palących, które nie zajmują dużo miejsca to doskonałe rozwiązanie. Korzyści z tego płynące to między innymi krótsze przerwy na palenie, ogólna poprawa jakości powietrza na hali, większa kontrola nad produkcją bo pracownicy nie opuszczają hali korzystając z kabin w pobliżu stanowisk. Pracownicy nie palą przed halą co dodatkowo zwiększa dobry wizerunek firmy

Nasze kabiny mają niskie zużycie energii i są łatwe w montażu. Jedyne co jest potrzebne aby działały to standardowe gniazdko elektryczne. Kabiny nie wymagają podłączania do zewnętrznej wentylacji, ponieważ technologia filtracji działa niezależnie. Unikalne ognioodporne popielniczki pomieszczą tysiące niedopałków i popiołu. Rozwiązujemy problemy palenia w miejscach pracy w przemyśle w bezpieczny i łatwy sposób. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.