Biura

Czyste powietrze jest tu kluczowe. Wszyscy pracownicy powinni mieć zdrowe środowisko pracy i nikt nie powinien mieć do czynienia z pasywnym paleniem. Mamy odpowiedni produkt i rozwiązania aby to zapewnić. Nasze kabiny dla palących skutecznie filtrują dym tytoniowy tak aby palacze i niepalący mogli współpracować bez  problemów związanych z biernym paleniem.

Obniżamy koszty i oszczędzamy czas. Zainstalowanie kabiny dla palaczy daje natychmiastowe rezultaty. Czas pracownika spędzony na paleniu zostanie obniżony, a to korzystnie wpływa na ogólny klimat społeczny. Dodatkowo personel sprzątający nie ma dyskomfortu podczas czyszczenia brudnych popielniczek w palarniach, itp. Papierosy i popioły gromadzone są w unikalnej ognioodpornej popielnicy, nie pozostawiając żadnych zapachów.

Skandynawski design ze starannie wykonanymi detalami, oszczędność energii dzięki nowoczesnej technologii w czujnikach oraz ciche działanie sprawia, że nasze kabiny są łatwe do zainstalowania w każdym biurze. Wystarczy umieść kabinę w strategicznych miejscach i kontrolować środowisko palenia. Jedyne co potrzebne jest to gniazdko. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Smoke Cabin for Offices

Referencje

Smoke Solution products are great!

L´espace Vision

It is an excellent product and it eliminates passive smoking. Our guests are very happy to use it. We will be placing orders for our future projects as well.

Golfworx Ventures Pvt. Ltd.