Hotele

Większość gości wymaga aby w hotelu pomieszczenia były wolne od dymu. Hotel, który oferuje wygodę palenia w kabinach i jednocześnie stale filtruje powietrze zapewniając miłą atmosferę w pomieszczeniach ma wyraźną przewagę, i sprawia, że każdy gość czuje się jak w domu. Jedynie pozwolenie na palenie w wyznaczonych miejscach z efektywnym systemem filtrującym, eliminującym całkowicie dym tytoniowy, może zapewnić tego taki komfort.

Nie wystarczy mieć pokoje dla palących podłączone do zwykłej wentylacji,  gazy i toksyny z dymu tytoniowego łatwo przedostaną się na zewnątrz.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wolno stojących kabin dla palących i palarni wyposażonych w system filtrowania i oczyszczania powietrza oraz systemach ognioodpornych popielnic, które nie wydzielają zapachu nawet zawierając tysiące. Hotele mogą zmniejszyć koszty uszkodzenia dywanów i mebli oraz ograniczyć koszty sprzątania.

Smoke Cabin at Hotels

Referencje

The company makes all the efforts to tailor-made offers which meet our company needs. about the installation and operational improvements. We are very pleased to recommend Smoke Solution for any future, potential clients.”

Warzaw Marriott Hotel

It makes our guests use our smoking room with great ease as it eliminates the foul odour and passive smoking

Wyndham Hotels and Resorts