Kasyna

To jest mit, że każdy gracz jest palaczem. Wiele firm z powodzeniem wdrożyło politykę niepalenia w swoich budynkach, kasynach i centrach rozrywki. My też szanujemy czyste powietrze i naszą koncepcją samodzielnego lub zintegrowanego rozwiązania poprawiamy ogólną jakość powietrza w pomieszczeniach. Wierzymy, że połączenie wolno stojących kabin, palarni wyposażonych w systemy filtrowania oraz strefy całkowicie wolnej od dymu przyciąga klientów, którzy nie mają ochoty przebywać w środowisku wypełnionym dymem.

Zwykły system wentylacji może zmniejszyć zapach dymu tytoniowego, ale nie usuwa toksyn i nie ochroni ludzi przed zagrożeniem zdrowia i biernym paleniem. Nasze rozwiązania i systemy filtracji to potrafią. Chcesz uzyskać więcej informacji o tym, jak nasze produkty mogą być dostosowane aby idealnie komponować się z wnętrzem? Skontaktuj się z nami.

Casino Smoke Cabin

Referencje

This is to inform we have 5 numbers of smoke cabins made of Smoke Solution, Denmark. They are working satisfactorly from November 2011 onwards, at Bangalore International Airport

BengaluruInternational Airport

We are very satisfied with how the cabins are working and are ordering more cabins from them.

Radisson BLU