BIURA


  • Utrzymanie Biura wolnego od dymu
  • Oferowanie wszystkim pracownikom przyjemnego pobytu w miejscu pracy bez biernego palenia
  • Zmniejszenie ryzyka pożaru
  • Modułowe i ruchome jednostki wolnostojące

UTRZYMAJ SWOJE
BIURO WOLNE OD DYMU


Elastyczny system kabin i urządzeń do wyposażenia palarni, które chronią Twoje biuro przed dymem i sprawiają, że pracownicy są zadowoleni.

Elastyczność i design

Oferujemy nowoczesne, unikalnie zaprojektowane rozwiązania dla palaczy dla Twojego środowiska biurowego, aby zwiększyć komfort dla wszystkich, zwiększyć produktywność, oszczędzając czas i pieniądze. Jest to korzystne dla zdrowej atmosfery.

Papierosy i popiół są zbierane w ognioodpornych popielniczkach bez pozostawiania nieprzyjemnych zapachów. Skandynawski design ze starannie wykonanymi detalami, energooszczędna technologia oparta na czujnikach i cicha praca sprawiają, że łatwo ją zintegrować w każdym biurze. Ponadto oferujemy rozwiązania do użytku na zewnątrz, a także mobilne oczyszczacze powietrza ogólnego przeznaczenia.

TYPOWE WYZWANIA
STOJĄCE PRZED BIUREM


Wiele wyzwań i ich skuteczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania

Wyzwania i Rozwiązania

Brak dobrze zaplanowanych miejsc dla palących stanowi wyzwanie zarówno dla pracowników, jak i biur. Takie łatwe do uniknięcia wyzwania wpływają negatywnie na wszystkich.

Nasze wolnostojące kabiny  i urządzenia do wyposażenia palarni oferują skuteczne rozwiązanie tych problemów, zapewniając pozytywne doświadczenia zarówno pracownikom, jak i biurom.

Typowe Wyzwania

ZMĘCZENIE I DYSKOMFORT: Zwykłe systemy wentylacyjne mogą zmniejszyć zapach dymu tytoniowego, ale nie usuwają gazów z dymu ani nie chronią ludzi przed zagrożeniami zdrowotnymi wynikającymi z biernego palenia. Niewystarczająca wentylacja powoduje przeziębienia, grypę i alergie, a także wyczerpanie / dyskomfort. Wszystko to prowadzi do nieobecności i mniejszej wydajności.

DŁUŻSZE PRZERWY: Dłuższe przerwy na palenie dla pracowników, którzy muszą niepotrzebnie chodzić, aby palić. Dłuższe przerwy oznaczają mniej czasu na rzeczywistą pracę.

BRAK PRZYNALEŻNOŚCI: Pracownicy zmuszeni do palenia na zewnątrz są chwilowo oddzieleni od pracy i kolegów.

MNIEJSZA EFEKTYWNOŚĆ: Źle wentylowane pomieszczenia zużywają więcej energii na ogrzewanie / chłodzenie. Również czas spędzony na sprzątaniu / czyszczeniu zwiększa się z powodu mniej wydajnego filtrowania i cyrkulacji powietrza.

Efektywne Rozwiązania

ŚWIEŻA ENERGIA I WYDAJNOŚĆ: Czyste powietrze zmniejsza zagrożenia dla zdrowia i skutkuje szczęśliwszymi, bardziej energicznymi pracownikami. Prowadzi to do mniejszej nieobecności i wyższej wydajności.

KRÓTSZE PRZERWY: Zmniejsza długość przerw w paleniu i wydłuża czas pracy.

INTERAKCJA SPOŁECZNA: Dzięki kabinom do palenia wewnątrz palacze mogą łatwo komunikować się z kolegami niepalącymi. W rzeczywistości, gdy nasze kabiny dla palaczy umieszczone są strategicznie w przestrzeni biurowej, nieproduktywne przerwy na papierosa mogą zostać przekształcone w aktywny czas pracy.

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ: Czyste powietrze zużywa mniej energii na ogrzewanie / chłodzenie, a czas potrzebny na odkurzanie / czyszczenie jest znacznie skrócony.

REFERENCJE


Have any questions?


Please feel free to contact us