RESTAURACJE


  • Utrzymanie Restauracji wolnej od dymu
  • Oferowanie wszystkim gościom przyjemnego pobytu bez biernego palenia
  • Zmniejszenie ryzyka pożaru
  • Modułowe i ruchome jednostki wolnostojące

UTRZYMAJ RESTAURACJE
WOLNĄ OD DYMU


Elastyczny system kabin dla palących i urządzeń do wyposażenia palarnii, w których Twoja restauracja jest wolna od dymu, a goście zadowoleni

Elastyczność i design

Przepływ powietrza nie jest kontrolowany i oferowanie stolika dla niepalących obok stolika dla palących nie zadziała. Aby wesprzeć doznania kulinarne i zapewnić dobrą jakość powietrza w pomieszczeniach, należy zapobiegać biernemu paleniu.

Instalując nasze specjalnie zaprojektowane kabiny dla palących, palacze i osoby niepalące mogą spotykać się bez narażania się na bierne palenie. Ogólna jakość powietrza wzrasta, a tym samym wzrasta komfort gości i pracowników. Nasze rozwiązania zmniejszają koszty utrzymania, wyposażenia i sprzątania. Ponadto oferujemy rozwiązania do użytku na zewnątrz, a także mobilne oczyszczacze powietrza ogólnego przeznaczenia.

TYPOWE WYZWANIA
STOJĄCE PRZED RESTAURACJAMI


Wiele wyzwań i ich skuteczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania

Wyzwania i Rozwiązania

Brak dobrze zaplanowanych miejsc dla palących stanowi wyzwanie zarówno dla gości, jak i restauracji. Takie łatwe do uniknięcia wyzwania wpływają negatywnie na wszystkich.

Nasze wolnostojące kabiny i urządzenia do wyposażenia palarni stanowią skuteczne rozwiązanie tych wyzwań, zapewniając pozytywne wrażenia zarówno gościom, jak i restauracjom.

Typowe Wyzwania

ZMNIEJSZONE DOŚWIADCZENIE KULINARNE: Dym tytoniowy niszczy smak dobrego jedzenia – zarówno dla palących, jak i niepalących. Zamiast całkowitego zakazu palenia w restauracji, nasze kabiny dla palących lub urządzenia do palarni zapewniają skuteczne rozwiązanie. Pozwala palaczom cieszyć się papierosem, a jednocześnie mogą wchodzić w interakcje z innymi gośćmi.

ZANIECZYSZCZONE WEJŚCIA I POWIERZCHNIE ZEWNĘTRZNE: Zanieczyszczone, śmierdzące i zatłoczone strefy wejściowe, a także bierne palenie papierosów dla niepalących sprawiają złe wrażenie.

UTRATA GOŚCI: Goście zmuszeni do palenia na zewnątrz mogą zdecydować się pójść gdzieś indziej na kolację przy kawie, często zabierając ze sobą gości. Ponadto wielu gości całkowicie uniknie restauracji dla niepalących.

UTRATA PRZYCHODÓW: Palacze opuszczający restaurację, aby palić na zewnątrz wydają mniej przy stole, co prowadzi do utraty dochodów. Zamiast tego mogliby wygodnie usiąść w naszej kabinie, wypić drinka lub wypić kawę po kolacji w pobliżu innych gości.

ZŁY WIZERUNEK: Zły wizerunek z powodu braku miejsca dla palaczy, którzy często lubią cieszyć się papierosem po jedzeniu

Efektywne Rozwiązania

KOMPLETNE DOŚWIADCZENIE KULINARNE: Nasze kabiny dla palących eliminują wszelki dym i nieprzyjemny zapach zapewniając najlepsze doznania kulinarne i smakowe dla wszystkich gości.

CZYSTE, ATRAKCYJNE WEJŚCIE I POWIERZCHNIE NA ZEWNĄTRZ: Czyste środowisko sprawia, że ​​goście czują się mile widziani i doceniani.

POBYT GOŚCI: Dzięki naszym kabinom do palenia palacze i ich goście mogą pozostać razem i bezpiecznie wchodzić w interakcję w zdrowym, bezdymnym otoczeniu. To sprawia, że ​​goście zostają dłużej.

ZWIĘKSZONE PRZYCHODY: Z kabinami do palenia w pobliżu baru palacze mogą zrelaksować się paląc przy drinku lub po kolacji przy kawie.

LEPSZY WIZERUNEK: Lepszy wizerunek restauracji jako wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom i przyjaznej dzięki ulepszonej obsłudze dla wszystkich.

REFERENCJE


Have any questions?


Please feel free to contact us