GALERIE HANDLOWE


  • Utrzymywanie centrum handlowego w stanie wolnym od dymu
  • Oferowanie wszystkim klientom przyjemnego pobytu bez biernego palenia
  • Zmniejszenie ryzyka pożaru
  • Modułowe i ruchome jednostki wolnostojące

UTRZYMAJ SWOJE
CENTRUM HANDLOWE WOLNE OD DYMU


Elastyczny system kabin i urządzeń do wyposażenia palarni, które chronią Twoje centrum handlowe przed dymem i sprawiają zadowolenie klientów

Elastyczność i Design

Wiele centrów handlowych wdrożyło nasze nowoczesne i elastyczne rozwiązania do palenia wewnątrz / na zewnątrz. Dzięki temu główne obszary są całkowicie wolne od dymu i sprawiają, że wszyscy klienci czują się jak u siebie w domu – zarówno palacze, jak i osoby niepalące. Nasz certyfikowany system filtrowania gwarantuje zdrowe, świeże i wolne od dymu środowisko.

Oferujemy wolnostojące kabiny dla palaczy z eleganckimi popielniczkami odpornymi na ogień i zapach oraz niestandardowymi systemami filtrowania i oczyszczania powietrza dla palarni. Ponadto oferujemy rozwiązania kabinowe do użytku na zewnątrz, a także mobilne oczyszczacze powietrza ogólnego przeznaczenia.

TYPOWE WYZWANIA
STOJĄCE PRZED GALERIAMI HANDLOWYMI


Wiele wyzwań i ich skuteczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania

Wyzwania i Rozwiązania

Brak dobrze zaplanowanych miejsc dla palących stanowi wyzwanie zarówno dla klientów, jak i centrów handlowych. Takie łatwe do uniknięcia wyzwania wpływają negatywnie na wszystkich.

Nasze wolnostojące kabiny oraz urządzenia do wyposażenia palarni stanowią skuteczne rozwiązanie tych wyzwań, zapewniając pozytywne doświadczenia zarówno klientom, jak i centrom handlowym.

Typowe Wyzwania

ZANIECZYSZCZONE WEJŚCIA I POWIERZCHNIE ZEWNĘTRZNE: Zanieczyszczone, śmierdzące i zatłoczone strefy wejściowe, a także bierne palenie papierosów dla niepalących sprawiają złe wrażenie.

UTRATA KLIENTÓW: Klienci zmuszeni do palenia na zewnątrz mogą zdecydować się na wyjazd gdzie indziej lub nie przyjść w pierwszej kolejności. Wielu klientów uniknie całkowicie zakazu palenia.

UTRATA PRZYCHODÓW: Oczywiście utrata klientów prowadzi do utraty przychodów. Nadal znaczna część populacji jest palaczami i naprawdę nie ma powodu, aby ich wykluczać.

ZŁY WIZERUNEK: Zły wizerunek z powodu braku miejsc dla palaczy. Jest to dość powszechny problem, który łatwo przeoczyć.

Efektywne Rozwiązania

CZYSTE, ATRAKCYJNE WEJŚCIE I OBSZARY ZEWNĘTRZNE: Czyste środowisko sprawia, że ​​klienci czują się mile widziani i doceniani.

ZATRZYMYWANIE KLIENTÓW: Dzięki naszym kabinom do palenia wewnątrz budynku palacze i ich towarzysze mogą pozostać razem i bezpiecznie wchodzić w interakcję w świeżym, bezdymnym środowisku. Klienci zostają dłużej.

ZWIĘKSZONE PRZYCHODY: W kabinach dla palaczy wewnątrz budynku klienci mogą zrelaksować się paląc bez konieczności wychodzenia na zewnątrz i opuszczania centrum handlowego.

POPRAWA WIZERUNKU: Poprawia ogólny wizerunek centrum handlowego jako wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom i przyjaznego dzięki ulepszonej obsłudze dla wszystkich.

REFERENCJE


Have any questions?


Please feel free to contact us