LOTNISKA


  • Utrzymanie terminali bez dymu
  • Zapewnienie wszystkim pasażerom przyjemnego pobytu bez biernego palenia
  • Zmniejszenie ryzyka pożaru
  • Modułowe i ruchome jednostki wolnostojące

UTRZYMANIE
TERMINALI BEZ DYMU


Elastyczny system kabin dla palących i salonów, w których Twoje terminale są wolne od dymu, a pasażerowie zadowoleni

Elastyczność i Design

Stres i dyskomfort wśród pasażerów, zanieczyszczone wejścia, kwestie bezpieczeństwa i utrata dochodów to tylko niektóre z typowych wyzwań, przed którymi stoją lotniska bez dobrze zaplanowanych miejsc dla palących.

Nasze kabiny dla palących oferują skuteczne rozwiązanie, które pozwala utrzymać wolne od dymu terminale, a pasażerowie i personel są zadowoleni.

W eleganckim, duńskim wzornictwie nasze kabiny idealnie komponują się z wizualnym wystrojem każdego nowoczesnego wnętrza lotniska. Wysoce modułowe, mogą być instalowane w pomieszczeniach socjalnych, w pobliżu kawiarni i stref tranzytowych, aby zapewnić mniej stresu, jak również czyste, świeże powietrze dla wszystkich pasażerów. Ponadto oferujemy rozwiązania do użytku na zewnątrz, a także mobilne oczyszczacze powietrza ogólnego przeznaczenia.

TYPOWE WYZWANIA
STOJĄCE PRZED LOTNISKAMI


Wiele wyzwań i ich skuteczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania

Wyzwania i Rozwiązania

Brak dobrze zaplanowanych miejsc dla palących stanowi wyzwanie zarówno dla pasażerów, jak i lotnisk. Takie łatwe do uniknięcia wyzwania wpływają negatywnie na wszystkich.

Nasze wolnostojące kabiny da palaczy i urządzenia do palarni stanowią skuteczne rozwiązanie dla tych wyzwań, zapewniając pozytywne doświadczenia zarówno palaczom, jak i osobom niepalącym.

Typowe Wyzwania

STRES: stres i irytacja podczas podróży i konieczność przechodzenia częstych kontroli do odległych miejsc przeznaczonych do palaenia na zewnątrz.

MARNOWANIE CZASU: zmarnowany czas, który można spędzić lepiej, relaksując się i robiąc zakupy samemu lub z towarzyszami podróży.

ZANIECZYSZCZONE POMIESZCZENIA: Zanieczyszczone, śmierdzące i zatłoczone strefy wejściowe, a także bierne palenie dla niepalących.

DŁUŻSZE PRZERWY: Dłuższe przerwy na palenie dla pracowników lotniska, którzy muszą niepotrzebnie chodzić daleko, aby palić.

KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA: Zwiększone problemy bezpieczeństwa i czas spędzany przez personel ochrony w celu wielokrotnego sprawdzania palaczy.

UTRATA PRZYCHODÓW: Potencjalna utrata przychodów od palaczy w barach, restauracjach i sklepach, podczas gdy marnują oni czas na palenie.

Efektywne Rozwiązania

MNIEJSZY STRES: zapewnia więcej czasu na relaks i zakupy, a także umożliwia palaczom i osobom niepalącym pozostanie blisko siebie.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU: Eliminuje długie spacery do zewnętrznych obszarów dla palących.

CZYSTE WEJŚCIE: Oczyszcza zanieczyszczone obszary wejściowe i usuwa dym.

KRÓTSZE PRZERWY: Zmniejsza długość przerw na palenie dla pracowników lotniska.

ZWIĘKSZONE BEZPIECZEŃSTWO: Zwiększa bezpieczeństwo i skraca czas kontroli bezpieczeństwa przez personel ochrony.

LEPSZE PRZYCHODY: Pozwala na lepsze przychody, ponieważ palacze będą mieli więcej czasu na zakupy i relaks w barach i restauracjach.

REFERENCJE


Have any questions?


Please feel free to contact us