HOTELE


  • Utrzymanie Hotelu wolnego od dymu
  • Oferowanie wszystkim gościom przyjemnego pobytu bez biernego palenia
  • Zmniejszenie ryzyka pożaru
  • Modułowe i ruchome jednostki wolnostojące

UTRZYMAJ HOTEL
WOLNY OD DYMU


Elastyczny system kabin dla palaczy i urządzeń do wyposażenia palarni, które chronią hotel przed dymem a klienci są zadowoleni

Elastyczność i Design

Hotele i ośrodki, które wdrożyły nowoczesne i elastyczne rozwiązania do palenia wewnątrz / na zewnątrz, przy jednoczesnym całkowitym zakazie palenia w głównych obszarach, sprawiąją, że wszyscy goście poczują się jak w domu – palacze oraz osoby niepalące.

Nie wystarczy mieć paralnie połączoną ze zwykłą wentylacją, ponieważ gazy z dymu tytoniowego znajdą wyjście. Nasz certyfikowany system filtrowania gwarantuje zdrowe, świeże i wolne od dymu środowisko.

Oferujemy wolnostojące kabiny dla palaczy z eleganckimi popielniczkami odpornymi na ogień i zapach oraz niestandardowymi systemami filtrowania oczyszczania powietrza dla palarni. Hotele mogą zmniejszyć uszkodzenia dywanów i mebli oraz ograniczyć koszty sprzątania. Ponadto oferujemy rozwiązania do użytku na zewnątrz, a także mobilne oczyszczacze powietrza ogólnego przeznaczenia.

TYPOWE WYZWANIA
STOJĄCE PRZED HOTELAMI


Wiele wyzwań i ich skuteczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania

Wyzwania i Rozwiązania

Brak dobrze zaplanowanych miejsc dla palących stanowi wyzwanie zarówno dla gości, jak i hoteli. Takie łatwe do uniknięcia wyzwania wpływają negatywnie na wszystkich.

Nasze wolnostojące kabiny i urządzenie do wyposażenia palarni stanowią skuteczne rozwiązanie tych wyzwań, zapewniając pozytywne wrażenia zarówno gościom, jak i hotelom.

Typowe Wyzwania

CIĘŻKA ATMOSFERA:  W słabo wentylowanym hotelu brak świeżego powietrza niszczy atmosferę i prowadzi do niezadowolenia gości. Nie chodzi tylko o dym tytoniowy. Dekoracja wnętrz większości hoteli z dywanami, pościelą i ciężkimi meblami jest regularnym zaproszeniem do niezdrowego, powietrznego koktajlu kurzu, brudu i nieprzyjemnego zapachu.

FAŁSZYWE ALARMY: Nieupoważnione palenie w miejscach nie przeznaczonych do palenia może wywołać alarmy pożarowe w skrajnych przypadkach, powodując stresujące ewakuacje.

ZANIECZYSZCZONE WEJŚCIA I POWIERZCHNIE ZEWNĘTRZNE: Zanieczyszczone, śmierdzące i zatłoczone strefy wejściowe, a także bierne palenie papierosów dla niepalących sprawiają złe wrażenie.

MNIEJ POWTÓRNYCH GOŚCI: Powszechnym czynnikiem powtarzających się wizyt w hotelu jest czystość i zakwaterowanie dla wszystkich gości – palaczy i niepalących. Zmuszanie do palenia na zewnątrz jest niepotrzebne i łatwo do uniknięcia.

ZŁE OPINIE OBNIŻAJĄ WIZERUNEK: Złe oceny na forach turystycznych ujemnie wpływają na wizerunek i mogą spowodować utratę gości.

Efektywne Rozwiązania

CZYSTA, ŚWIEŻA ATMOSFERA: Skuteczna wentylacja jest nie tylko ważnym punktem dla gości, ale także zapewnia zdrowsze warunki dla pracowników hotelu. Mniejsze zabrudzenia i cząsteczki kurzu nie osadzają się tak łatwo w dywanach i meblach, skracając czas potrzebny na czyszczenie i konserwację.

BEZPIECZEŃSTWO PRZECIWPOŻAROWE: Unikanie fałszywych alarmów pożarowych. Nasze systemy popielniczek są ognioodporne.

CZYSTE, ATRAKCYJNE WEJŚCIE I POWIERZCHNIE NA ZEWNĄTRZ: Czyste wejście sprawia, że ​​goście czują się mile widziani i doceniani.

WIĘCEJ WRACAJĄCYCH GOŚCI: W kabinach dla palących wewnątrz palacze czują się dobrze, ponieważ nie są zmuszani do palenia na zewnątrz. Jednocześnie osoby niepalące będą cieszyć się czystym, wolnym od dymu powietrzem.

WYŻSZE OCENY I LEPSZY WIZERUNEK: Dobre rozwiązania dla palaczy, przy jednoczesnym zachowaniu, że hotel jest wolny od dymu tytoniowego, zawsze daje dobre oceny na forach turystycznych, poprawiając ogólny wizerunek hotelu.

REFERENCJE


Have any questions?


Please feel free to contact us